Ballina Lajme Lëvizja për Reforma formon njësinë 3 dhe 4 në qytet

Lëvizja për Reforma formon njësinë 3 dhe 4 në qytet

“Qendra e qytetit, sonte bëri Lëvizjen e saj, u konfirmua si pjesë e Lëvizjes për Reforma.
Sot u konfirmua që kushdo që bëhet pjesë e Lëvizjes për Reforma, është pozicionuar me anën e drejtë të organizimit politikë.
Njësia 3 dhe Njësia 4 deleguan përfaqësuesit e tyre më të denjë që do të përfaqësojnë bashkëqyetarët e fqinjët e tyre. Së bashku me Hasan Hasanin jurist i diplomuar si dhe Ahmet Ahmetin infermier i diplomuar, u zotuam që vullneti i të rejave dhe të rinjëve të Preshevës gjithmonë do të përfillet.”

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Testohet ulja e avionëve në Aeroportin e Kukësit

Në Aeroportin e Kukësit është kryer ditën e sotme testimi i uljes së avionëve. Ishte ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku,...

Ky lloj i kancerit është bërë më i përhapur tek njerëzit

Kanceri i gjirit është bërë kanceri me i përhapur tek njerëzit.Edhe pse njihej si sëmundje vdekjeprurëse kanceri i mushkërive, tani ky lloj...

Pyetet për Murat Jasharin, Kurti nga Shqipëria: Nuk bëjmë kompromis me presidentin, posti i takon Vjosa Osmanit

Kryetari i VV-së, Albin Kurti po qëndron në Shqipëri në përkrahje të kandidatëve të Vetëvendosjes në zgjedhjet atje.Kurti në një konferencë për...

Përshëndetje nga Gjermania: Një Lajçak për Serbinë

Nga Baton HaxhiuKandidati për kryeministër, Albin Kurti, bëri shtetarin duke përkujtuar një moment mesjetar të Besëlidhjes së Madhe, të epokës së Skënderbeut....