Ballina Sport Largohet nga Bayerni? - Bota Sot

Largohet nga Bayerni? – Bota Sot

“Los Blancos” synojnë ta transferojnë gjatë verës që vjen mbrojtësin e majtë të Bayern Munichut, në vend të brazilianit Marcelo, i cili mund t’i bashkohet Juventusit

Real Madridi po planifikon të përforcohet në repartin defanziv për sezonin e ardhshëm.

“Los Blancos” ia kanë vënë syrin mbrojtësit të majtë të Bayern Munihut, David Alaba. Për këtë siguron mediumi “Le10sport”.

Përfaqësuesi austriak pëlqehet nga trajneri Zinedine Zidane, i cili e do lojtarin në “Santiago Bernabeu”.

Alaba ka kontratë me gjigantin bavarez deri në vitin 2021.

Por, nuk përjashtohet mundësia që futbollisti të largohet nga |Allianz Arena| gjatë verës që vjen.

Reali e ka ndërmend ta shesë Marcelon, i cili mund të përfundojë në Juventus, dhe ta transferojë Alaban.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.