Ballina Sport LAJMI I FUNDIT: Shqyrtohet shtyerja e Premier Ligës

LAJMI I FUNDIT: Shqyrtohet shtyerja e Premier Ligës

Përkundër faktit se nuk përmendej si opsion, tashmë një gjë e tillë mund të ndodhë.
Sipas raportimeve të fundit nga ishulli, Premier Liga mund të shtyhet, përcjell GazetaBlic.
Futbollistët dhe menaxherët do të mblidhen shumë shpejtë për ta diskutuar këtë çështje.

Fillimisht thuhej se Premier Liga është e interesuar që ta vazhdojë kampionatin. Drejtuesit kanë urdhëruar lojtarët që të mos përqafohen dhe mos t’i shtrëngojnë duart.
Gjithashtu, atyre u është kërkuar që mos t’i shkëmbejnë as fanellat, për të evituar edhe gjasën më të vogël të shpërndarjes së koronavirusit.
/GazetaBlic/

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Gjendet i mbytur në liqen 23-vjeçari, ja çfarë po dyshon Policia

Një 23-vjeçar është gjetur sot i mbytur në liqenin e Ulëzës. Policia ka bërë me dije me anë të një njoftimi se...

Është analisti më i njohur kosovar, a mund t’ia qëlloni për kë bëhet fjalë?

Sot është ndër analistët më të njohur në vend.Është prezent thuajse çdo natë në një nga televizionet me analizat e tij për...

Nga e diela, mos ia mësyni Gjermanisë pa test PCR për Covid-19

Ambasada Gjermane në Prishtinë ka njoftuar për rregullat e reja të cilat vlejnë për personat që ia mësyjnë Gjermanisë.Përmes një njoftimi, nga...

KQZ nuk certifikon listat e Vetëvendosjes dhe NISMA-s

Komisioni Qendrorë i Zgjedhjeve ka filluar të shqyrtojë veç e veç listat e kandidatëve të subjekteve politike.KQZ nuk ka certifikuar listat e...