Ballina Showbiz “Kush ka motër, botën ka”, Stresi me urim të veçantë për Morenën

“Kush ka motër, botën ka”, Stresi me urim të veçantë për Morenën

Morena Taraku sot feston ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes, Morena Taraku ka filluar të pranojë urime edhe një ditë më parë, shkruan lajmi.net.

Këngëtaren e uruan edhe disa kolegë të estradës, mes tyre edhe reperi Stresi, me të cilin ka raporte shumë të mira.

Stresi publikoi një video, të realizuar gjatë aksionit humanitar që kishin marrë me rastin e tërmetit të 26 nëntorit në Shqipëri.

“Urime ditëlindjen braq. Kush ka moter, boten ka”, ishin fjalët e Stresit, që edhe njëherë tregon raportin e mirë mes tyre.

Morena prej kohësh po ndan jetën mes Turqisë dhe Kosovës. 

Image

 

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Boban Iliç u dorëzua në burg

Brenda afatit ligjor që Gjykata Themelore e Kumanovës e mori që i dënuari për shkeljen për vdekje të Almirit 4 vjeç, Boban...

Shkon në mbi 70 mijë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK janë testuar gjithsej 2.886 mostra të dyshuara me COVID-19

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...