Ballina Foto e ditës Kthimi në atdhe

Kthimi në atdhe


 • Kthimi në atdhe

  55 shtetas të Kosovës kanë ardhur sot në aeroportin “Adem Jashari” nga Cyrihu i Zvicrës. Ata kanë ateruar në orën 09:00 dhe janë dërguar menjëherë në Qendrën Studentore në Prishtinë, për shkak të Koronavirusit./DEPARTAMENTI.COM

 • - Artikull i sponzorizuar -

  në fokus

  Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

  Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe.Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët...

  Alternativa Demokratike Shqiptare dorëzon listën për zgjedhjet e 28 Marsit/Çertifikohen me nr.6

  Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës,Sot u finalizuan procedurat teknike rreth përpilimit të dokumentacionit dhe dorëzimit të listës së kandidatëve në...

  Merkel refuzon të vaksinohet: Jam 66 vjeçe dhe nuk bëj pjesë në grupin e rekomanduar

  Merkel ka refuzuar që të marrë dozën e parë të vaksinës AstraZeneca apo Biontech duke i lënë radhë më të moshuarve apo...

  Gordana Jankullovska dënohet me 4 vjet burg

  Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska është dënuar me 4 vjet burg.Dënimi bëhet në rastin “Target-Fortesa” për shkak të përgjimeve...