Ballina Shëndetësia Konsumoni këtë pije me stomakun bosh… rezultati do t’iu befasojë

Konsumoni këtë pije me stomakun bosh… rezultati do t’iu befasojë

Të humburit e kilogramëve mund të jetë e vështirë për shumë prej jush. Ajo çfarë nuk duhet harruar kurrë është që shëndeti gjithmonë duhet të vihet në rend të parë.
Jeni më produktiv kur jeni të shëndetshëm, prandaj ndani kohë për të balancuar ushqimin, si dhe të kujdeseni për atë që konsumoni.
Kjo pije natyrale do t’iu ndihmoj që të detoksifikoni trupin tuaj dhe gjithashtu ju ndihmon që të keni shëndet të mirë.
Është shumë e lehtë të përgatitet dhe nuk ju merr kohë edhe atëherë kur keni axhendë shumë të ngarkuar, transmeton “Express”.
*Përbërësit:
– 1 limon
– 60 gram majdanoz
– Ujë
*Përgatitja:
– Shtrydheni limonin në shtrydhëse frutash
– Grimcojeni majdanozin në pjesë të vogla dhe përzieni me lëngun e limonit.
– Shtojani ujin dhe përzieni mirë.
– Pija konsumohet çdo mëngjes me stomak të zbrazët.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe.Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët...

Alternativa Demokratike Shqiptare dorëzon listën për zgjedhjet e 28 Marsit/Çertifikohen me nr.6

Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës,Sot u finalizuan procedurat teknike rreth përpilimit të dokumentacionit dhe dorëzimit të listës së kandidatëve në...

Merkel refuzon të vaksinohet: Jam 66 vjeçe dhe nuk bëj pjesë në grupin e rekomanduar

Merkel ka refuzuar që të marrë dozën e parë të vaksinës AstraZeneca apo Biontech duke i lënë radhë më të moshuarve apo...

Gordana Jankullovska dënohet me 4 vjet burg

Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska është dënuar me 4 vjet burg.Dënimi bëhet në rastin “Target-Fortesa” për shkak të përgjimeve...