Ballina Sport Koeman u çmend tërësisht, na ndihmoni!!!

Koeman u çmend tërësisht, na ndihmoni!!!

Ronald Koeman është ankuar për orarin e ndeshjeve që Barcelona do të ketë në 2021.
“Ne kemi nevojë për ndihmë, kjo nuk është normale,” bërtiti trajneri holandez skuadra e të cilit ka luajtur 10 ndeshje në 30 ditët e fundit, përcjell Korneri.net
“UEFA ose liga Spanjolle duhet të mendojnë për numrin e ndeshjeve. Udhëtimi, orari, Super Kupa me katër klube … Ka shumë dhe duhet të ndalet urgjentisht. Kjo vret futbollistët, unë nuk mund ta ndjek atë ritëm. Do të kemi shumë lëndime për shkak të një orari të tillë ”.
Barcelona është në një seri prej pesë fitoreve dhe të Dielën ata do të luajnë kundër Betis, ku duan të vazhdojnë gjuetinë ndaj Atletico Madridit kryesues me një fitore të radhës. Barcelona ka 10 pikë më pak dhe një lojë më shumë se atl. Madridi. /Korneri.net

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.