Ballina Sport Klubi i madh kosovar paralajmëron largimin nga liga si shkak i krizës...

Klubi i madh kosovar paralajmëron largimin nga liga si shkak i krizës financiare

Skuadra e FC Ferizaj pritet që nga nesër t’i ndalojnë stërvitjet.

Për shkak të krizës së madhe financiare, Ferizaj ka vendosur që nesër të mos vazhdoj stërvitjet, madje paralajmëron edhe largimin nga liga nëse nuk rregullohet gjendja, shkruan IndeksOnline


Ata kanë edhe një lutje për të gjithë ata që mund t’i ndihmojnë klubit me financa.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Publikohet fotografi e rrallë e Adem Jasharit me shokët në shkollë

Ramadan Kaqkini është njëri ndër shokët dhe bashkëmoshatarët e Adem Jasharit. Shoqëria e tij me komandantin legjendar filloi në vitin 1972 atëherë...

Adem Jashari, simboli i pavarësisë së Kosovës

Në përleshjet që vazhduan deri më 7 mars, forcat serbe masakruan mbi 50 anëtarë të familjes Jashari dhe mysafirët e tyre, në...

Barku i fryrë dhe i fortë: Të gjitha shkaqet, simptomat dhe si ta parandaloni atë

Nuk është gjithmonë e lehtë të bësh një diagnozë nëse nuk shoqërohet me simptoma të tjera dhe ekziston një tendencë për ta...

14 komuna në zonë të kuqe në situatën me COVID-19

Gjithsej 14 komuna bëjnë pjesë në zonën e kuqe sipas kategorizimit të ri nga Ministria e Shëndetësisë.Nga sot e deri më 12...