Ballina Showbiz Kivanç Tatlitug mund të jetë prekur nga Covid-19, shtrohet në spital

Kivanç Tatlitug mund të jetë prekur nga Covid-19, shtrohet në spital

Ditën e djeshme u shkruajt gjatë në mediat rozë turke se aktori i njohur dhe për publikun shqiptar Kivanç Tatlitug është prekur nga virus korona.

Ato shkruajtën se aktori ishte kthyer nga shtëpia në mal ku kishte vajt së bashku me bashkëshorten e tij dhe është shtruar në një spital privat pas 15 ditëve të karantimit.

Por ditën e sotme aktori ka konfirmuar këto zëra me anë të një postimi në Twitter ku shkroi;

‘Përshëndetje të gjithëve! Unë dhe gruaja ime kemi qënë për 15 ditë në vetëizolim. Por pas disa ankesave të mia u shtrova për të qënë nën vëzhgimin e spitalit.Ju lutem mos u shqetësoni. Unë jam mirë dhe jam duke pritur për rezultatin e testit. Do t’ju mbaj të informuar.

Ndërsa përsa i përket bashkëshortes së tij e cila e shoqëronte aktorin në karantinim nuk ka asnjë informacion.

Image
Image
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Nuk është Rama, s’ka vaksina; vjen Rama, vijnë vaksinat

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi herët në mëngjes, gjatë një diskutimi në parlament, se në mbrëmje do të mbërrinin 15,210 doza...

Kosovë/ Një polic i vrarë, dyshohet për vetëvrasje

Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në orën 16:20.Bëhet me dije se personi në fjalë...

Eshtë një kategori njerëzish që mund të ketë nevojë për një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID

Sipas një studimi të fundit nga specialistët e shëndetit, personat që janë mbipeshë prodhojnë rreth gjysmën e antitrupave që prodhojnë personat em...