Ballina Showbiz Kim flet për rrahjen me motrën: E gërvishta dhe e përgjaka

Kim flet për rrahjen me motrën: E gërvishta dhe e përgjaka

Kim Kardashian ka reflektuar pas një zënke që pati me motrën e saj Kourtney në shfaqjen e tyre këtë javë.

Ylli televiziv foli për luftën fizike me motrën e saj Kourtney, për të cilën tha se ishte gërvishur aq shumë sa po rrjedhte gjak.

Duke folur nga dhoma e Kris Jenner, Kim u tërhoq nga rrethanat e tanishme dhe po mbetet në karantinë mes pandemisë koronavirus./Bota sot

Image
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Nuk është Rama, s’ka vaksina; vjen Rama, vijnë vaksinat

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi herët në mëngjes, gjatë një diskutimi në parlament, se në mbrëmje do të mbërrinin 15,210 doza...

Kosovë/ Një polic i vrarë, dyshohet për vetëvrasje

Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në orën 16:20.Bëhet me dije se personi në fjalë...

Eshtë një kategori njerëzish që mund të ketë nevojë për një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID

Sipas një studimi të fundit nga specialistët e shëndetit, personat që janë mbipeshë prodhojnë rreth gjysmën e antitrupave që prodhojnë personat em...