Kim flet për rrahjen me motrën: E gërvishta dhe e përgjaka

Showbiz

Kim Kardashian ka reflektuar pas një zënke që pati me motrën e saj Kourtney në shfaqjen e tyre këtë javë.

Ylli televiziv foli për luftën fizike me motrën e saj Kourtney, për të cilën tha se ishte gërvishur aq shumë sa po rrjedhte gjak.

Duke folur nga dhoma e Kris Jenner, Kim u tërhoq nga rrethanat e tanishme dhe po mbetet në karantinë mes pandemisë koronavirus./Bota sot

Image