KFF Presheva Bujanoca vazhdon me fitore

Lajme SportSot në stadionin e qytetit në Preshevë u zhvillua ndeshje mes Kff Presheva dhe Kff Jedinstvo nga Piroti , vazhduam me fitoren e rradhës me rezultat 3:0

Futbollistet e ekipit Presheva Bujanoc treguan një lojë shumë të mirë , me pasime te sakta dhe arritën që në portën e kundërshtarit të shënojn tre here.
Tranjeri Sherif Jonuzi deklaroi se sot lojtaret realizuan një lojë te bukur dhe me këtë nivel presim që edhe në ndeshjen e fundit të kampionatit ta përmbyllim me fitore.