Ballina Sport K.F. Lugina vazhdon me fitore

K.F. Lugina vazhdon me fitore

Java e 6-të e Ligës së Rrethit të Pçinjes

Mladost (S) 2-3 K.F.LUGINA

Golashenues:Nehat Zulfiu 1x
:Arbënor Sefiu 1x
:Fluturim Mustafa 1x

Falemnderojm Sponzoret

•Hefa GmbH
•Extra Montages
•Sponzor Medial Rtv Aldi
•Sponzor i promove Flamur Osmani

K.F.LUGINA KRENARIA E LUGINES PRESHEVËS

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Deputeti i listës “Lugina e Bashkuar - SDA Sanxhak”, Shaip Kamberi, në Kuvendin e Serbisë, dje, pas fjalimit të mandateres për qeverinë...

Pozitat e gjumit lidhen me personalitetin tuaj

Muzika që ju pëlqen të dëgjoni, stili që zgjidhni për rrobat tuaja, mënyra se si ju dekoroni shtëpinë tuaj ose mënyra se...

Terapistët tregojnë disa mënyra se si të minimizoni nervozën dhe të zgjidhni problemet

Bëni gjithçka që duhet të bëni që ju ndihmon të qetësoheni. Nëse keni nevojë të largoheni nga dhoma për disa minuta, bëni...

Merret vendimi i fundit/ Mbyllen Universitetet dhe Konviktet? Rakacolli sapo e njoftoi, ja ç’do ndodhë

Zv.Ministrja Mira Rakacolli në një deklaratë për media ka bërë me dije vendimin e fundit të marrë nga Komiteti Teknik i Ekspertëve,...