Ballina Sport K.F. Lugina fillon sezonin me këmbë të mbarë

K.F. Lugina fillon sezonin me këmbë të mbarë

Fillim i mbarë nga Klubi jonë

Java e 1-të e Ligës së Rrethit të Pçinjes

K.F.Lugina 2-1 Južna Pruga
(1-1)

Golashenues:Sulejman Jashari 1x
:Nagip Jakupi 1x

Falemnderojm Sponzoret për mbështetjen ndaj klubit tonë dhe falemnderojm fotografin e klubit Ermal Azemi 😘

HEFA GmbH
Sponzor Medial Rtv Aldi

K.F.LUGINA KRENARIA E LUGINES PRESHEVËS

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Grenell viziton sot Prishtinën/ Në fokus marrëveshja e firmosur në Shtëpinë e Bardhë

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell viziton sot Prishtinën. Ai është pjesë e delegacionit që që...

Shëndrit Jahiu: “Për shkak të parimeve, PVD hakmaret ndaj meje duke…”

Këshilltari komunal në komunën e Preshevës nga radhët e PVD-së në një shkrim në rrjetin social Facebook ka shkruar arsyen e tij pse...

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tapë “Rahovica 2020”

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tape ,,Rahovica 2020”.Më poshtë mund ta lexoni njoftimin nga organizatorët e kësaj gare e cila...

Lëvizja për Reforma fillon riformatimin – Paralajmëron për një standard të ri demokratik

Sonte në ambientet e zyrës së Lëvizjes për Reforma, u mbajt mbledhja Këshillit Inicues i Lëvizjes për Reforma.Në njoftimin e Lëvizjes për...