Ballina Lajme Maqedonia Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve...

Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, u kryen 3081 teste dhe 1198 raste të reja të COVID -19 u regjistruan në: Shkup 572 Kumanovë – 41 Dibër – 1 Shtip – 49 Prilep – 53 Tetovë – 28 Strugë – 34 Veles – 42 Manastir – 92 Ohër – 42 Kavadar – 18 Gostivar – 11.

Gjatë 24 orëve të fundit, u kryen 3081 teste dhe 1198 raste të reja të COVID -19 u regjistruan në:

Shkup 572 Kumanovë – 41 Dibër – 1 Shtip – 49 Prilep – 53 Tetovë – 28 Strugë – 34 Veles – 42 Manastir – 92 Ohër – 42 Kavadar – 18 Gostivar – 11.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Konsumoni më pak kripë dhe sheqer

Kripa dhe sheqeri, ato duken kaq të padëmshme, kaq themelore, aq thelbësore. Megjithatë, rritja e shpejtë e pranisë së tyre në gjithçka,...

Reforma Zgjedhore bllokon Shqipërinë/ Merkel: Nuk ka negociata

Nuk do të ketë një vendim për nisjen zyrtare të procesit të negociatave mes Shqipërisë dhe Bashkimit Europian brenda vitit 2020.Në mbledhjen...

Ismaili: Pas propozimit të PDK-së, trafiku urban falas në Prishtinë

Nga sot Komuna e Prishtinës do të ofrojë shërbimet e Trafikut Urban falas për të gjithë qytetarët që udhëtojnë në Prishtinë.Ky vendim...

Qytetarët ia shohin sherrin pështjellimit në rrugën e Vushtrrisë: Aksident i rëndë me të lënduar

Një aksident me të lënduar ka ndodhur para pak minutash në një kryqëzim rruge në Vushtrri.Mësohet se ka të lënduar pasi goditja...