Ballina Showbiz Ja çfarë vlere kap çmimi i një prerje flokësh për vajzën e...

Ja çfarë vlere kap çmimi i një prerje flokësh për vajzën e Victoria Beckham, fansat kritikojnë
Vajza e Victoria dhe David Beckham, Harper, është mjaft e privilegjuar duke qenë vajza e dy personazheve mjaft të famshëm.Por fansat nuk e kanë ‘justifikuar’ vlerën që ka harxhuar Victoria për t’i prerë flokët Harperit 9 vjeçe.

46-vjeçarja pagoi për prerjen e flokëve dhe krehjen e vajzës një shumë prej 360 paund, sipas faqes së sallonit të bukurisë. Mediat britanike kanë tentuar të marrin një reagim nga përfaqësuesit e Victorias, por ata nuk kanë deklaruar asgjë.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Deputeti i listës “Lugina e Bashkuar - SDA Sanxhak”, Shaip Kamberi, në Kuvendin e Serbisë, dje, pas fjalimit të mandateres për qeverinë...

Pozitat e gjumit lidhen me personalitetin tuaj

Muzika që ju pëlqen të dëgjoni, stili që zgjidhni për rrobat tuaja, mënyra se si ju dekoroni shtëpinë tuaj ose mënyra se...

Terapistët tregojnë disa mënyra se si të minimizoni nervozën dhe të zgjidhni problemet

Bëni gjithçka që duhet të bëni që ju ndihmon të qetësoheni. Nëse keni nevojë të largoheni nga dhoma për disa minuta, bëni...

Merret vendimi i fundit/ Mbyllen Universitetet dhe Konviktet? Rakacolli sapo e njoftoi, ja ç’do ndodhë

Zv.Ministrja Mira Rakacolli në një deklaratë për media ka bërë me dije vendimin e fundit të marrë nga Komiteti Teknik i Ekspertëve,...