Ballina Showbiz Ja çfarë i thonë Encës fansat pasi e publikoi videon pa grim

Ja çfarë i thonë Encës fansat pasi e publikoi videon pa grim

Enca e ka kërkuar opinionin e ndjekësve të saj.

Këngëtarja Enca Haxhia, si rrallëherë, është shfaqur pa grim.

Ajo mbrëmjen e djeshme e ka publikuar një video në të cilën shihet e sapo dalë nga dushi dh epa grim e në anën tjetër i ka bashkangjitur një video ku është e grimuar.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me Makeup apo Pa Makeup? TikTok : Therealenca

A post shared by ENCA (@enca) on

Këngëtarja kërkoi opinionin e ndjekësve nëse atyre u pëlqen me apo pa grim.

E më pas sot ajo ndau disa nga komenentet që i kanë shkuar dhe bazuar në to shihet se shumica e kanë vlerësuar pamjen e Encës pa grim.

Image

“Pra ju po më thoni qe kam harxhuar leke kot për makeup? Jeni cum te mil”, ka shkruar Enca.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Nuk është Rama, s’ka vaksina; vjen Rama, vijnë vaksinat

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi herët në mëngjes, gjatë një diskutimi në parlament, se në mbrëmje do të mbërrinin 15,210 doza...

Kosovë/ Një polic i vrarë, dyshohet për vetëvrasje

Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në orën 16:20.Bëhet me dije se personi në fjalë...

Eshtë një kategori njerëzish që mund të ketë nevojë për një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID

Sipas një studimi të fundit nga specialistët e shëndetit, personat që janë mbipeshë prodhojnë rreth gjysmën e antitrupave që prodhojnë personat em...