Ballina Showbiz Ish e dashura serbe e Neymar, i tregon atij se çfarë ka...

Ish e dashura serbe e Neymar, i tregon atij se çfarë ka humbur

Ish modelja e Playboy, Soraja Vucelic i ka treguar futbollistit Neymar që qfarë ka humbur ai, derisa ajo ka publikuar foto zbuluese në Instagram.

33 vjeqarja ndau këtë klip për 384 mijë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke treguar se të qenurit në izolim nuk e ndalon atë nga puna e saj./Bota sot

Image
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe.Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët...

Alternativa Demokratike Shqiptare dorëzon listën për zgjedhjet e 28 Marsit/Çertifikohen me nr.6

Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës,Sot u finalizuan procedurat teknike rreth përpilimit të dokumentacionit dhe dorëzimit të listës së kandidatëve në...

Merkel refuzon të vaksinohet: Jam 66 vjeçe dhe nuk bëj pjesë në grupin e rekomanduar

Merkel ka refuzuar që të marrë dozën e parë të vaksinës AstraZeneca apo Biontech duke i lënë radhë më të moshuarve apo...

Gordana Jankullovska dënohet me 4 vjet burg

Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska është dënuar me 4 vjet burg.Dënimi bëhet në rastin “Target-Fortesa” për shkak të përgjimeve...