Ballina Showbiz Irina Shayk sërish 'kapet' me partnerin e ri

Irina Shayk sërish 'kapet' me partnerin e ri

Irina Shayk duket cdoherë po afrohet më tepër ish të dashurit të Heide Klum, artistit Vito Schnabel.

Të mërkurën, supermodelja 34 vjeqare u pa duke biseduar me djalin e artistin Julian Schnabel në një rrugë të New York City.

Vajza e kopertinave të Vogue ishte me nënën e saj Olga, derisa shkoj në Range Rover të zi./Bota sot

Image
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.