Ballina Showbiz Gjykata e Tiranës jep vendimin për “Zogun e Tiranës”

Gjykata e Tiranës jep vendimin për “Zogun e Tiranës”

“Arrest shtëpiak” ishte masa e sigurisë që Gjykata e Tiranës dha këtë të enjte për Hermes Nikaj, që ndryshe njihet si “Zogu i Tiranës”.

Ai u lirua të mërkurën nga qelia. “Zogu” akuzohet për prostitucion.

Emri i tij doli para disa muajsh në biseda telefonike dhe u akuzua se ishte i përfshirë në një rrjet të gjerë prostitucioni.

Teksa ai ka mohuar akuzat, lajmi për arrestimin e tij bëri bujë të madhe.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Harta turke që alarmoi Greqinë: Ja cilët ishuj bien të parët në rast lufte

Prej disa ditësh, grupi i anijeve të kërkimit të Turqisë të udhëhequra nga “Oruç Reis” është duke lundruar në zonën e kontestuar...

48 VENDE TË REZERVUARA PËR MJEKËT NGA LUGINA E PRESHEVËS NË KONKURSIN PËR SPECIALIZIM NË KOSOVË

Në konkursin e hapur nga Ministria e Shëndetësisë të Republikës së Kosovës për specializim, janë ndarë 48 kuota...

Mos e bëni asnjëherë këtë gabim… Si të pastroni veshët në kushte shtëpie dhe çfarë duhet të shmangni

Çdo vit mijëra njerëz i drejtohen zyrës së mjekut ORL ose siç quhet në përditshmëri mjeku i veshëve. Në...

Statistikat/ Në Britani vdesin 5 herë më shumë njerëz nga gripi se nga koronavirusi

Të dhënat e fundit në Britaninë e Madhe nxjerrin në pah se në shtatë javët e fundit kanë vdekur më shumë njerëz...