Ballina Uncategorized Gjëja e parë që pe në foto tregon çfarë prioritetesh ke ti...

Gjëja e parë që pe në foto tregon çfarë prioritetesh ke ti në jetë

Testi psikologjik i këtij imazhi ka gjeneruar një ‘boom’ në rrjetet sociale mes përdoruesve të internetit
Ju duhet të identifikoni gjënë e parë që shihni, çka lidhet në mënyrë direkte me prioritetet e tua në jetë. Çfarë pe në fillim?

Peshku
Nëse gjëja e parë që pe në foto është peshku, karakterizohesh nga një kapacitet i jashtëzakonshëm për t’iu përgjigjur problemeve të përditshme.
I gjithë rrethi juaj i ngushtë ju konsideron një person besnik që i kupton në mënyrë perfekte situatat e palëve të treta.
Uji
Nëse rrathët e ujit janë gjëja e parë që vutë re në foto, karakterizoheni si një person që i vendos gjoksin çdo sfide që i del para pa frikë.
Nuk i dëgjoni kritikat rreth vendimeve që keni marrë, jeni të sigurt se idealet tuaja do t’ju çojnë shumë larg.

Pilivesa
Nëse pilivesa është objekti i parë që identifikuat në foto, njiheni si një person shumë i ekuilibruar në mendimet tuaja, duke qëndruar shumë të relaksuar para situatave konfliktuale, shkruan Living.
Jeni shumë paqësorë, përpiqeni t’i evitoni sa më shumë konfliktet për të konsoliduar paqen tuaj të brendshme.
Syri

Nëse syri është gjëja e parë që vutë re në foto, karakterizoheni si një person, kreativiteti i të cilit është shumë i madh.
I qëndroni besnik sigurisë tuaj për të përballuar situata të ndryshme, jeni shumë ambicioz dhe nuk kënaqeni kollaj nga ato që keni. /Telegrafi/

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...

Hallat dhe tezet i duan nipërit dhe mbesat njësoj si fëmijët e tyre

Tezet i trajtojnë nipërit e mbesat njësoj si fëmijët e tyre dhe nuk është e vështirë të futesh në një situatë të...

Osmani flet pas takimit me Lajçak: S’do të lejoj që të negociohet me kufijtë e Kosovës. Me Serbinë të trajtohemi si shtete të barabarta

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka mbajtur një konferencë për mediat pas takimit me të dërguarin e BE-së për dialogun Prishtinë-Beograd, Mirsolav...