Ballina Lajme Bota Gazetarit të sportit i ndodh e papritura live, grabitësi i drejton armën

Gazetarit të sportit i ndodh e papritura live, grabitësi i drejton armën

Gazetari sportiv, Diego Ordinola ishte duke raportuar live në momentin kur i ndodh grabitja para një stadiumi në Ekuador.Grabitësi ishte maskuar me kapele dhe me maskë anti-Covid nën kërcënimin e armës i merr telefonin gazetarit dhe operatorit.

“Mos më filmo sepse të hedh në erë”, bërtiti grabitësi.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Në këtë ditë, para nëntë vitesh Messi u bë lojtari i parë që shënoi pesë gola në një ndeshje në Ligën e Kampionëve

Një Lionel Messi i pandalshëm bëri historinë duke u bërë lojtari i parë ndonjëherë që shënoi pesë gola në një lojë të...

Vuçiqi në presion, thotë se është në pozitë të pashpresë sepse po i kërkohet ta njoh pavarësinë e Kosovës

***Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi se Serbia është në një situatë shumë të vështirë në lidhje me Kosovën, dhe shtoi se...

Ndjehen lëkundje tërmeti në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Tërmet me intensitet me magnitudë tre sipas shkallës së Rihterit është ndjerë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:43 në rajonin e Dibrës,...

Foto e jashtëzakonshme, fotografi kap “anijen në fluturim”

Imazhi i asaj që duket si një anije fluturuese është rezultat i një iluzioni të rrallë optik në brigjet e Anglisë.David Morris...