Ballina Sport Futbollisti, me këtë fjalë të çuditshme i drejtohet Hashim Thaçit

Futbollisti, me këtë fjalë të çuditshme i drejtohet Hashim Thaçit

Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Mërgim Vojvoda, anëtar i skuadrës së mirënjohur belge, Standard Liege, çuditë si i drejtohet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

“Boss”, me këtë shprehje e ka postuar një foto në instagram futbollisti i Kosovës.

Ai duket se ka një simpati ndaj presidentit apo vetëm e ka bërë në shenjë respektzi si president.

Fundja është çështje e tij.  

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Publikohet fotografi e rrallë e Adem Jasharit me shokët në shkollë

Ramadan Kaqkini është njëri ndër shokët dhe bashkëmoshatarët e Adem Jasharit. Shoqëria e tij me komandantin legjendar filloi në vitin 1972 atëherë...

Adem Jashari, simboli i pavarësisë së Kosovës

Në përleshjet që vazhduan deri më 7 mars, forcat serbe masakruan mbi 50 anëtarë të familjes Jashari dhe mysafirët e tyre, në...

Barku i fryrë dhe i fortë: Të gjitha shkaqet, simptomat dhe si ta parandaloni atë

Nuk është gjithmonë e lehtë të bësh një diagnozë nëse nuk shoqërohet me simptoma të tjera dhe ekziston një tendencë për ta...

14 komuna në zonë të kuqe në situatën me COVID-19

Gjithsej 14 komuna bëjnë pjesë në zonën e kuqe sipas kategorizimit të ri nga Ministria e Shëndetësisë.Nga sot e deri më 12...