Ballina Lajme Fushatë me ‘sytë’ nga Facebook, PD ‘hap thesin’, sponsorizon takimet elektorale

Fushatë me ‘sytë’ nga Facebook, PD ‘hap thesin’, sponsorizon takimet elektoraleFushatë me ‘sytë’ nga Facebook, PD ‘hap thesin’, sponsorizon takimet elektorale
Lulzim Basha duket se është një një hall të madh. Burimet njerëzore të pakta dhe përçarja e krijuar në PD e cila ka çuar në largimin e figurave kyçe të kësaj partie, e kanë detyruar që të vërë në krye të qarqeve njerëz që nuk i njeh as baza e PD, e jo më pjesa tjetër e qytetarëve.

E për t’i bërë të njohur drejtuesit e qarqeve të tij për PD-në dhë për pjesën tjetër të qytetarëve, Basha e ka gjetur zgjidhjen të paratë. Siç duket nga fotot e mëposhtme, drejtuesit e qarqeve të Bashës kanë hapur thesin duke sponsorizuar faqet e tyre dhe postimet në rrjetet sociale që të njihen sadopak.

Në fakt nuk është se të bën përshtypje, kur sheh vetë kryetarin që sponsorizon çdo postim që hedh në Facebook. Fundja, kur nuk ndiqet kryetari, ç’mund të presësh nga ata që ai delegon ne Berat, Durrës e Vlorë.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Nuk është Rama, s’ka vaksina; vjen Rama, vijnë vaksinat

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi herët në mëngjes, gjatë një diskutimi në parlament, se në mbrëmje do të mbërrinin 15,210 doza...

Kosovë/ Një polic i vrarë, dyshohet për vetëvrasje

Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në orën 16:20.Bëhet me dije se personi në fjalë...

Eshtë një kategori njerëzish që mund të ketë nevojë për një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID

Sipas një studimi të fundit nga specialistët e shëndetit, personat që janë mbipeshë prodhojnë rreth gjysmën e antitrupave që prodhojnë personat em...