Ballina Showbiz Fëmija juaj ka datëlindjen? 8 ide që do t’ju ndihmojnë nëse jeni...

Fëmija juaj ka datëlindjen? 8 ide që do t’ju ndihmojnë nëse jeni në dilemë për dhuratën

Fëmija juaj ka datëlindjen? Fëmija i motrës, i koleges apo i mikes së ngushtë? Është mjaftueshëm e vështirë që duhet të blesh një dhuratë, por gjërat vështirësohen akoma më tepër kur dhurata që duhet të blesh është për një fëmijë midis 10 dhe 13 vjeç. Ata s’ janë adoleshentë, ama s’ janë as në moshën e lodrave. Ç’ të bëni në të tilla raste?
Ju vijmë në ndihmë ne me disa zgjidhje:
 
1.      Çorapet duken si diçka e vogël dhe pa vlerë, por në fakt janë një nga artikujt më të përdorur. Tani janë të gjitha mundësitë që të gjeni çorape të veçanta ose me personazhet e tyre të preferuara. Do t’ i adhurojnë!

2.      Bluza, mundësisht të personalizuara ose të stampuara. Pyesni për personazhin e tyre të preferuar ose për shprehet që përdorin më tepër.

3.      Arkë kursimi me forma interesante. Mësojnë si të kursejnë dhe ndërkohë zbukurojnë dhe ambientin. Është 2 në 1.

4.      Mbështetëse për tabletin. Rrallë gjen një fëmijë pa pajisje teknologjike këto kohë. Të paktën kjo dhuratë do ta ndihmojë të jetë më komod.

5.      Mbajtëse bizhuterish  është një dhuratë e bukur për vajzat. Përpiquni të luani me ngjyrat e dhomës në mënyrë që gjithçka të jetë në harmoni.

6.      Një kolltuk / krevat me ajër. Në fakt duhet thënë. Kjo dhuratë është perfektë dhe për të rriturit edhe për fëmijët.

7.      Lojë formuese mundësisht në përmasa të mëdha që të luajnë me miqtë. Kjo është një mënyrë shumë interesante për të kaluar kohën me shokët dhe për të vënë mendjen në lëvizje. Argëtim i sigurt.

8.      Një ndriçues me formë të veçantë. Do jetë një kujtim i përhershëm./ Living

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Grenell viziton sot Prishtinën/ Në fokus marrëveshja e firmosur në Shtëpinë e Bardhë

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell viziton sot Prishtinën. Ai është pjesë e delegacionit që që...

Shëndrit Jahiu: “Për shkak të parimeve, PVD hakmaret ndaj meje duke…”

Këshilltari komunal në komunën e Preshevës nga radhët e PVD-së në një shkrim në rrjetin social Facebook ka shkruar arsyen e tij pse...

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tapë “Rahovica 2020”

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tape ,,Rahovica 2020”.Më poshtë mund ta lexoni njoftimin nga organizatorët e kësaj gare e cila...

Lëvizja për Reforma fillon riformatimin – Paralajmëron për një standard të ri demokratik

Sonte në ambientet e zyrës së Lëvizjes për Reforma, u mbajt mbledhja Këshillit Inicues i Lëvizjes për Reforma.Në njoftimin e Lëvizjes për...