Ballina Lajme Kosova Familja kërkon ndihmë, për ta gjetur vajzën që u zhduk nga 22...

Familja kërkon ndihmë, për ta gjetur vajzën që u zhduk nga 22 janari

Familja kërkon ndihmë, për ta gjetur vajzën që u zhduk nga 22 janari
Familja Mustafa nga Prizreni po kërkon ndihmë për ta gjetur vajzën e tyre 15 vjeçare, pasi ajo rezulton e zhdukur që nga mëngjesi i 22 janarit, kur ishte nisur për në shkollë. Gentijana ka pesër ditë që është zhdukur dhe familjarët nuk kanë asnjë informacion për fatin e saj.
“Është zhdukur vajza Gentijana Mustafa nga Prizreni në moshën 15 vjeç me datën 22.01.2021 është zhdukur dhe nuk kemi pasur as nje lajmë vajza është përgatitur për në shkollë rreth orës 07:00 të mëngjesit dhe pastaj nuk është kthyer në shtëpi.

Të gjithë ata të cilët kanë njohuri që në cilin vend gjendet ju lutem më informoni në numrin e babit të saj 044316673 ose ne numrin 044191743”, kërkojnë familjarët e Gentijanës. Për zhdukjen e Gentianës në raportin e datës 23 janar ka njoftuar edhe Policia e Kosovës. “Rr.Arta,Prizren 22.01.2021-07:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij vikt ima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhej në raport.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ojq “Vizioni” dhuroi uniformat për Sh.M. “Sezai Surroi” Bujanoc

Sot në shkollën e mesme " Sezai Surroi " dhuruam uniformat për nxënësit e drejtimit të mjeksisë.Bashkarisht me kryetarin e KKSH z.Ragmi...

Të gjithë e shijojmë dhe na pëlqen aroma, por me siguri nuk i dinit këto 6 ‘sekrete’ të kafes turke

Të gjithëve na ndodh që dita jonë të nisë me konsumimin e një kafeje në mëngjes, kjo ndoshta na hap sytë dhe...

Ditë zie për Flori Mumajesin

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, nënën e tij. Lajmi është bërë i ditur...

Akademia e Shkencave të Shqipërisë vjen me tri vepra madhore albanologjike

Akademia e Shkencave e Shqipërisë po vijon punën për hartimin e tri veprave madhore albanologjike: Enciklopedia shqiptare, Fjalori i madh i shqipes...