Ballina Lajme Kosova Endrit Thaçi krenar me të atin: Burrështetas si ti shumë rrallë lindin...

Endrit Thaçi krenar me të atin: Burrështetas si ti shumë rrallë lindin (FOTO)


Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka publikuar sërish fotografi të babait të tij.
I biri ka publikuar fotografi të ish-presidentit gjatë një vizite në Parlamentin e Kanadasë, njofton Klan Kosova.
Bashkë me fotografitë Endriti thotë se ndihet krenar me babain.
“Burrështetas si ti babi, shumë rrallë lindin. Jemi krenar me ty!”, ka shkruar Thaçi.
Kujtojmë se ish-drejtori poliki Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës aktualisht po gjykohet në Hagë.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

“Kundër patriarkatit që vret”, marshohet në Prishtinë për nder të Ditës Ndërkombëtare të Gruas

Me moton “Marshojmë kundër patriarkatit që vret” për nder të Ditës Ndërkombëtare të Gruas është  marshuar në sheshet e kryeqytetit.Marshi organizohet nga...

Premtimi i parë i presidentit të Barcelonës: Messi do vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta mori dje postin dhe në fjalimin e tij të parë, i entuziasmuar tha se si objektiv kryesor...

Hoti nënshkruan pako ekonomike për gratë që udhëheqin biznese, tregon shumën që iu është ndarë

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti, që po merr pjesë në konferencën ku pritet të nënshkruhet një marrëveshje për bizneset e...

Propozohet orë policore në Maqedoni, Qeveria del nesër me vendim

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, me propozimin e Komisionit për Sëmundjet Infektive, sot në Shtabin Qendror për Koordinim të krizave propozoi futjen...