Ballina Showbiz Enca bën gjestin e turpshëm në Instagram

Enca bën gjestin e turpshëm në Instagram

Duke qenë se po qëndron e mbyllur në shtëpi, ka hapur edhe Tik Tok.

Enca videot që po i bën në këtë aplikacion, po i hedhë në Instagram.

Por, me videon e fundit Enca pak na ka habitur.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@Korona TikTok : therealenca

A post shared by ENCA (@enca) on

Këngëtarja ka bërë një veprim dhe në fund na coi gishtin e mesëm.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.