Enca bën gjestin e turpshëm në Instagram

Showbiz

Duke qenë se po qëndron e mbyllur në shtëpi, ka hapur edhe Tik Tok.

Enca videot që po i bën në këtë aplikacion, po i hedhë në Instagram.

Por, me videon e fundit Enca pak na ka habitur.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@Korona TikTok : therealenca

A post shared by ENCA (@enca) on

Këngëtarja ka bërë një veprim dhe në fund na coi gishtin e mesëm.