Ballina Sport Emocionohet Mustafi, publikon mesazhin lamtumirës pas ndarjes me Arsenalin

Emocionohet Mustafi, publikon mesazhin lamtumirës pas ndarjes me Arsenalin

Shkodran Mustafi është ndarë me Arsenalin pas qëndrimit më shumë se 4 vjet në Londër.
Mbrojtësi shqiptar ka dërguar një mesazh lamtumirës për tifozët, bashkëlojtarët dhe gjithë stafin e Arsenalit.


“Pas 4 vitesh, 151 ndeshjeve dhe 2 trofeve FA, vetëm dua të ju them faleminderit, komunitetit të Arsenalit, stafit të mrekullueshëm, tifozëve dhe natyrisht bashkëlojtarëve të mi.
Së bashku kaluam kohë të mirë dhe jo shumë të mira. Por qëndruam bashkë. Arsenali është klub fantastik me traditë të madhe. Gjithmonë kam ndjerë kënaqësi dhe krenari ta veshë fanellën e Arsenalit.

Familja ime dhe unë, gjithmonë do ta kujtojmë kohën që kemi kaluar në Londër.
Topçinjë, ju uroj gjithë të mirat.
Faleminderit, Musti” shkruhet në letrën e Mustafit.
/Indeksonline/

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.