Ballina Uncategorized Emocionet' e Aro Muriçit në Athinë

Emocionet’ e Aro Muriçit në Athinë

Arijanet Muriç ishte heroi i Kosovës mbrëmë në Athinë.

“Gardiani” shqiptar shkëlqeu me paraqitjen e tij për Kosovën në përballjen ndaj Greqisë.

Portieri që është në pronësi të Manchester Cityt priti një penallti si dhe bëri pritje fenomenale mbrëmë.

Muriç me anë të një postimi në “Instagram” ka publikuar një fotografi me fanellën e Kosovës, derisa ka shkruar: “Emocione”.

Ndryshe, Greqia dhe Kosova barazuan pa gola mbrëmë në kuadër të Ligës C të Kombeve. 

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Vriten dy të rinj në Çair

Ministria e Punëve të Brendshme për TV21 ka njoftuar se gjatë mëngjesit të sotëm në Çair ka pasur përleshje me armë, si...

Ozil lëndohet dhe frikëson të gjithë, mësohet sa do të mbetet jashtë fushave ylli turk

Mesut Ozil ka kompletuar javë më parë transferimin tek gjiganti turk Fenerbahce.Mesfushori turko-gjerman është pritur si mbret në Turqi, por ende nuk...

Nëntë llojet e dhimbjeve të trupit që lidhen me emocionet dhe gjendjen mendore

Një nga gjërat që mjekësia e vendeve perëndimore e injoron është lidhja mes trupit dhe mendjes sonë, shpirtit dhe emocioneve tona. Ndryshe...

Sot mot me diell dhe vranësira, vikendi me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të premten do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare, më të theksuara...