Ballina Sport Edon Zhegrova i përgjigjet pyetjes që duan ta dinë të gjithë: A...

Edon Zhegrova i përgjigjet pyetjes që duan ta dinë të gjithë: A është mendjemadh?

Edon Zhegrova shpërtheu te Genku para disa viteve dhe kishte shpresa të mëdha që ai të arrinte majat e futbollit evropian

Por, gjërat nuk shkuan siç opinioni kosovar mendoi pasi ai përfundoi te Baseli, klub i cili dje refuzoi ta blinte kartonin e tij, që i bie se mesfushori i Kombëtares së Kosovës në verë do të rikthehet në Belgjikë.

21 vjeçari shquhet për paraqitjetet e tij të shpeshta në Instagram, derisa dje ka qenë i hapur për pyetje nga fansat e tij.

Dikush e pyeti Edoni nëse ai është mendjemadh, derisa përgjigja e futbollistit ishte ‘Aspak’.

Image

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.