E njihni cila këngëtare është kjo nuse në foto?

Showbiz

Vazhdon të jetë e dalluar si për zërin e saj ashtu edhe në jetën private.
Remzie Osmani mbetët një emër i dalluar në shumë aspkete, andaj edhe shpesh qëndron në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.
Pasi që shumë momente qëndron afër ndjekësve të saj, ajo nuk ndalet duke publikuar imazhe të shumta.
Këtë herë, në fotografinë e bukur ajo shihet se sa madhështore ka qenë e rregulluar në ditën më të rëndësishme të jetës.
‘Në vitin 1992 dita e marteses time, dhe më shumë ka njerëz andej kah oborri’, ka shkruar në postim këngëtarja.