Ballina Lajme Bota E dhimbshme, vdes në moshë të re prezentuesja e televizionit të Fenerbahces

E dhimbshme, vdes në moshë të re prezentuesja e televizionit të Fenerbahces

Fenerbahce ka njofutar që prezentuesja e TV, Dilay Kemer e cila ishte trajtuar për një kohë të gjatë nga kanceri, ndërroi jetë. 


Ky është një lajm vërtetë i dhimbshëm për të gjithë adhuruesit e futbollit në Turqip edhe për faktin që ajo ndërroi jetë në një moshë të re, transmeton Gazetablicsport.
“Po përjetojmë trishtimin e papërshkrueshëm të humbjes së parakohshme të koleges tonë të dashur Dilay Kemer, fytyra e qeshur e Televizionit Fenerbahçe.Do të jetë gjithmonë në zemrat tona.
Ne i urojmë mëshirën e Zotit për të, dhe ngushëllimet tona familjes së tij, të afërmve, kolegëve dhe komunitetit të tij.

Le të jetë vendi juaj një parajsë, Dilay” shkrajti klubi në komunikatën e lëshuar.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Po vjen Organi i Përkohshëm, me të bashk edhe Pllakat e Betonit

Po vjen Organi i Përkohshëm, me të bashk edhe Pllakat e Betonit Në një kohë kur është shpallur gjendje e jashtëzakonshme, në...

14 të vdekur dhe 555 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.340...

Protestë në Beograd për shkak të masave të reja nga Shtabi i Krizave

Për shkak të masave të reja të Shtabit të Krizave, të cilat hyjnë në fuqi të Premten, disa qindra njerëz u mblodhën...

“Këtu duan vetëm lekë”, flet motra e 60-vjeçarit që u hodh nga “Shefqet Ndroqi”

Pak ditë më parë, një pacient i infektuar me Cvid 19, Leonard Skabona, ish-i përndjekur politik, i dha fund jetës, duke u...