Ballina Lajme Dokumentari "Skenari i nënës" fiton çmimin "Dokumentari më i mirë"

Dokumentari “Skenari i nënës” fiton çmimin “Dokumentari më i mirë”

Sukseset rreth Dokumentarit “Skenari i nënës” duket se nuk kan të ndalur, kësaj radhe miqë të dashur ne si ekip realizues duam të ndajmë me ju edhe një lajm të mrekullueshëm, pas shumë pjesmarrjeve dhe vlersimeve në festivalet ndërkombëtare Dokumentari “Skenari i Nënës” mbrëm në festivalin Euro Film Festival Geneva fitoi- Çmimin e dokumentarit më të mirë .

Këto suksese i dedikohen padyshim personazhit të dokumentarit në kët rast Avni Hetemi, ndërsa një faleminderim i sinqert i takon ekipit i cili realizoi në mënyrën më të mirë të mundshme çdo detaj që u kërkua…

FALEMINDERIT 👏👏👏
Kastriot Saqipi
Artan Ibishi
Herolind Mehmeti
Antigona Xhemaili Bajrami
Ben Haliti
Jon Saqipi
Dritan Neziri
Shenasi Hetemi

Të gjithë filmat fitues mund ti shikoni ne këtë link 👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=140408364415092&id=100902291699033

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Grenell viziton sot Prishtinën/ Në fokus marrëveshja e firmosur në Shtëpinë e Bardhë

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell viziton sot Prishtinën. Ai është pjesë e delegacionit që që...

Shëndrit Jahiu: “Për shkak të parimeve, PVD hakmaret ndaj meje duke…”

Këshilltari komunal në komunën e Preshevës nga radhët e PVD-së në një shkrim në rrjetin social Facebook ka shkruar arsyen e tij pse...

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tapë “Rahovica 2020”

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tape ,,Rahovica 2020”.Më poshtë mund ta lexoni njoftimin nga organizatorët e kësaj gare e cila...

Lëvizja për Reforma fillon riformatimin – Paralajmëron për një standard të ri demokratik

Sonte në ambientet e zyrës së Lëvizjes për Reforma, u mbajt mbledhja Këshillit Inicues i Lëvizjes për Reforma.Në njoftimin e Lëvizjes për...