Ballina Sport Do të largohet nga PSG-ja

Do të largohet nga PSG-ja

Edison Cavani përfundon kontratën me PSG-në në fund të sezonit dhe është duke shikuar për një ekip të ri ku do të vazhdojë karrierën e tij.

Pas shtatë vitesh, uruguaiani ka vendosur të largohet nga klubi francez dhe në sezonin e ardhshëm do ta shikojmë në një ekip të ri. Interesimet për të janë të shumta, me disa skuadra që duan ta afrojnë në ekipet e tyre.

Një nga skuadrat e interesuar për sulmuesin është edhe Napoli, që dëshiron ta rikthejë përsëri në Itali Cavanin.

Madje thuhet se napolitanët kanë gati një kontratë astronomike që kalon 7 milionë eurot, për ta bindur futbollistin të rikthehet përsëri.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Testohet ulja e avionëve në Aeroportin e Kukësit

Në Aeroportin e Kukësit është kryer ditën e sotme testimi i uljes së avionëve. Ishte ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku,...

Ky lloj i kancerit është bërë më i përhapur tek njerëzit

Kanceri i gjirit është bërë kanceri me i përhapur tek njerëzit.Edhe pse njihej si sëmundje vdekjeprurëse kanceri i mushkërive, tani ky lloj...

Pyetet për Murat Jasharin, Kurti nga Shqipëria: Nuk bëjmë kompromis me presidentin, posti i takon Vjosa Osmanit

Kryetari i VV-së, Albin Kurti po qëndron në Shqipëri në përkrahje të kandidatëve të Vetëvendosjes në zgjedhjet atje.Kurti në një konferencë për...

Përshëndetje nga Gjermania: Një Lajçak për Serbinë

Nga Baton HaxhiuKandidati për kryeministër, Albin Kurti, bëri shtetarin duke përkujtuar një moment mesjetar të Besëlidhjes së Madhe, të epokës së Skënderbeut....