Ballina Showbiz Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e foshnjes së Mc Kreshës dhe Erzinës

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e foshnjes së Mc Kreshës dhe Erzinës

Reperi Kresha dhe partnerja e tij Erzina janë në pritje të një fëmije.

Çifti mori të gjithë vëmendjen e faqeve rozë pasi bëri martesën vetëm me rrethin e ngushtë dhe përjashtoi syrin mediatik.

Erzina ka zbuluar në një postim në Instagram se cila është gjinia e foshnjes që pop resin.

Image

“Po i shoh të gjitha mesazhet që më kanë ardhur dhe një falenderim i madh shkon për të gjithë ju. Gjinia e bebit tim është vajzë”, shkruan ajo.

Kresha dhe Erzina u martuan në fund të vitit 2019 dhe pas ditë më pas u zbulua se janë në pritjen e ëmbël.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Boban Iliç u dorëzua në burg

Brenda afatit ligjor që Gjykata Themelore e Kumanovës e mori që i dënuari për shkeljen për vdekje të Almirit 4 vjeç, Boban...

Shkon në mbi 70 mijë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK janë testuar gjithsej 2.886 mostra të dyshuara me COVID-19

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...