Ballina Foto e ditës Distanca sociale

Distanca sociale


 • Distanca sociale

  Distanca fizike ndërmjet qytetarëve përgjatë Rrjetit Sandymount në Dublin, Irlandë. Fotografia: Clodagh Kilcoyne / Reuters./DEPARTAMENTI.COM

 • - Artikull i sponzorizuar -

  në fokus

  Testohet ulja e avionëve në Aeroportin e Kukësit

  Në Aeroportin e Kukësit është kryer ditën e sotme testimi i uljes së avionëve. Ishte ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku,...

  Ky lloj i kancerit është bërë më i përhapur tek njerëzit

  Kanceri i gjirit është bërë kanceri me i përhapur tek njerëzit.Edhe pse njihej si sëmundje vdekjeprurëse kanceri i mushkërive, tani ky lloj...

  Pyetet për Murat Jasharin, Kurti nga Shqipëria: Nuk bëjmë kompromis me presidentin, posti i takon Vjosa Osmanit

  Kryetari i VV-së, Albin Kurti po qëndron në Shqipëri në përkrahje të kandidatëve të Vetëvendosjes në zgjedhjet atje.Kurti në një konferencë për...

  Përshëndetje nga Gjermania: Një Lajçak për Serbinë

  Nga Baton HaxhiuKandidati për kryeministër, Albin Kurti, bëri shtetarin duke përkujtuar një moment mesjetar të Besëlidhjes së Madhe, të epokës së Skënderbeut....