Ballina Showbiz Dhurata e Ardit Gjebreas për Fifin

Dhurata e Ardit Gjebreas për Fifin

Fifi me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbushi 26 vjet dhe natyrisht se nuk munguan urimet e shumta për të.

Krahas urimeve të panumërta që ka marrë që nga mëngjesi i sotëm, Fifi pranoi edhe dhurata nga më të dashurit e saj.

Këngëtarja mori urim të veçantë nga Ardit Gjebrea, i cili i dërgoi asaj një buqetë me lule, e kjo gjë e lumturoi pa fund Fifin.

“Lali, Ardit Gjebrea. Shume faleminderit”, ka shkruar ajo sipër fotografisë që e ndau me ndjekësit.

Për ndryshe, Fifi për ditëlindjen e saj solli dhuratë për fansat këngën “Lezet” në bashkëpunim me Remzie Osmanin.

Image

 

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.