Ballina Showbiz Dhurata Dora befason me transformimin e radhës, bën flokët ngjyrë lejla (Foto)


Dhurata Dora befason me transformimin e radhës, bën flokët ngjyrë lejla (Foto)

Ajo komentohet mjaft shumë në faqet rozë për eksperimentet që bën herë pas here në dukje.
Fjala është për artisten e njohur shqiptare, Dhurata Dora, e cila një ndryshim e ka bërë edhe së fundmi.

Përmes imazheve që ka shpërndarë në InstaStory, tregon se ka bërë flokët ngjyrë lejla, ngjyrë kjo e veçantë dhe mjaft e guximshme.Dhurata Dora (Foto: Instagram)

“Leya Leyla”, ka qenë mbishkrimi që ia ka vendosur imazheve, referuar transformimit të ri.
Meqenëse Dora ka bërë edhe ndryshime të tjera, kjo nuk është një risi për fansat dhe admiruesit e muzikës së saj.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Denohet nga Gjykata për Kundërvajtje klubi i zemrës KF Lugina!

Gjykata e Presheves ka gjobitur Klubin tonë për shkak të prezencës të një numri të vogël të publikut me 75,000 mij dinarë...

Edhe Sindikata e Policisë paralajmëron protesta

Sindikata e Policisë së Kosovës, përmes një njoftimi për media kanë thënë se përkundër që kanë kërkuar nga Qeveria e Kosovës që...

Mandzukic: Unë e Ibra të frikshëm, japim shembullin për më të rinjtë

Mario Mandzukic është gati të fillojë aventurën e tij me fanellën e Milanit. Gjatë prezantimit me si kuqezi sulmuesi kroat foli plot...

Keidi Bare po shkëlqen te Espanyoli, klubi i vendos çmimin prej 10 milionë euro

Keidi Bare e kishte të vështirë fillimin te Espanyoli, pasi vuajti disa probleme burokratike,  ndërsa më pas një dëmtim.Por ai është kthyer...