Ballina Lajme Kosova Deputetja e PDK- së Ganimete Musliu ia tregon "vendin" Sali Berishës

Deputetja e PDK- së Ganimete Musliu ia tregon “vendin” Sali Berishës

E di qe në këtë kohë kur po përballemi me dy goditje të rënda siç janë; pandemia në njëren anë dhe gjykata speciale në anën tjetër, nuk është koha aspak te merrem me një kufomë politike siç është Sali Berisha, por llomotitjet e tij janë te neveritshme dhe shumë të gërrditshme.
Nëse kufijtë e Kosovës kanë mbetë me i shpëtu ti z.Berisha vajhalli për Kosovën! E ke pas rastin në 1999 çfarë bëre???
Emri i Presidentit Thaçi vërtetë është ushqim për mbijetesë për disa politikanë në Kosovë por nuk do të shërbej edhe për të ngjallur kufomat politike në Shqipëri.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Harta turke që alarmoi Greqinë: Ja cilët ishuj bien të parët në rast lufte

Prej disa ditësh, grupi i anijeve të kërkimit të Turqisë të udhëhequra nga “Oruç Reis” është duke lundruar në zonën e kontestuar...

48 VENDE TË REZERVUARA PËR MJEKËT NGA LUGINA E PRESHEVËS NË KONKURSIN PËR SPECIALIZIM NË KOSOVË

Në konkursin e hapur nga Ministria e Shëndetësisë të Republikës së Kosovës për specializim, janë ndarë 48 kuota...

Mos e bëni asnjëherë këtë gabim… Si të pastroni veshët në kushte shtëpie dhe çfarë duhet të shmangni

Çdo vit mijëra njerëz i drejtohen zyrës së mjekut ORL ose siç quhet në përditshmëri mjeku i veshëve. Në...

Statistikat/ Në Britani vdesin 5 herë më shumë njerëz nga gripi se nga koronavirusi

Të dhënat e fundit në Britaninë e Madhe nxjerrin në pah se në shtatë javët e fundit kanë vdekur më shumë njerëz...