Ballina Showbiz Demi Rose feston ditëlindjen, duket më 'seksi' se kurrë

Demi Rose feston ditëlindjen, duket më 'seksi' se kurrë

Demi Rose ua ka ngritur ‘pulsin’ kur ka treguar kthesat e saj të bujshme, derisa festonte ditëlindjen e saj të 25-të, e izoluar nga koronavirusi.

Modelja i la pak vend imagjinatës derisa pozoj me një palë bikine leopardi, e më pas foton e hodhi në Instagram./Bota sot

Image
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.