Çifti Kosovar Shkon Te Varrezat E Jasharajve Në Ditën E Dasmës (Foto)

Kosova


Derisa të tjerët zgjedhin vende turistike e hotele luksoze për të realizuar albumin e tyre të martesës, një çift kosovar ka vendosur që në datën e tyre të jetës, ta vizitojnë Prekazin.
Abdyl Osmani me bashkëshorten e tij Xhevahiren, kanë vizituar dhe janë përkulur para varrezave të Jasharajve në Prekaz.Në këtë fotografi të shpërndarë nga vet Abdyli në llogarinë e tij Facebook, ai ka shkruar:
Nga krismat e para ku filloi dhe Liria Jonë. Veprime te tilla kemi pare shume rrale nga ciftet e sapo martuara.Ky eshte nje shembull qe duhet ndjekur.