Ballina Sport Çfarë thotë Drita Islami? - Bota Sot

Çfarë thotë Drita Islami? – Bota Sot

Atletja më e mirë shqiptare në Maqedoninë e Veriut, Drita Islami, respekton rregullat që janë aplikuar dhe shpreson se shumë shpejt ndo të normalizohet gjendja.

“Rri n’shpi”, thotë shkurt Drita.

Ajo ka plane të mëdha për të ardhmen.

Por tash si çdo njeri në botë është në vetizolim për shkak të virusit famëkeq, korona.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.