Ballina Showbiz Bim Bimma sjell në versionin e tij këngën “Diamonds” të Kanye West

Bim Bimma sjell në versionin e tij këngën “Diamonds” të Kanye West

Bim Bimma solli në versionin e ri remiksin e “Diamonds”.

Në mesin e shumë artistëve që gjatë kësaj kohe po qëndrojnë gjatë kësaj kohe në shtëpi, e që po mendojnë t’i argëtojnë fansat, është edhe Bim Bimma.

Reperi ka publikuar një video në Instagram, me anë të së cilës sjell versionin e ri të remiksit të këngës “Diamonds” nga Kanye West.

Për miks/masterin e saj u kujdes Faton Dolaku, kurse Bimma e solli këngën të konvertuar me tekst në gjuhën shqipe.

Për ndryshe, performanca nga shtëpia gjatë kësaj periudhe të izolimit kanë sjellë edhe shumë artistë të njohur si vendor ashtu edhe ndërkombëtar.
 

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.