Ballina Shëndetësia Bëni kontrolla të rregullta mjekësore

Bëni kontrolla të rregullta mjekësore

Kontrollet e rregullta mund të ndihmojnë në gjetjen e problemeve shëndetësore para se të fillojnë. 


Profesionistët shëndetësorë mund të ndihmojnë në gjetjen dhe diagnostikimin e çështjeve shëndetësore herët, kur shanset tuaja për trajtim dhe shërim janë më të mira. 
Shhkoni në institucionin tuaj më të afërt shëndetësor për të parë shërbimet shëndetësore, shqyrtimet dhe trajtimin që janë të arritshme për ju.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Vriten dy të rinj në Çair

Ministria e Punëve të Brendshme për TV21 ka njoftuar se gjatë mëngjesit të sotëm në Çair ka pasur përleshje me armë, si...

Ozil lëndohet dhe frikëson të gjithë, mësohet sa do të mbetet jashtë fushave ylli turk

Mesut Ozil ka kompletuar javë më parë transferimin tek gjiganti turk Fenerbahce.Mesfushori turko-gjerman është pritur si mbret në Turqi, por ende nuk...

Nëntë llojet e dhimbjeve të trupit që lidhen me emocionet dhe gjendjen mendore

Një nga gjërat që mjekësia e vendeve perëndimore e injoron është lidhja mes trupit dhe mendjes sonë, shpirtit dhe emocioneve tona. Ndryshe...

Sot mot me diell dhe vranësira, vikendi me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të premten do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare, më të theksuara...