Ballina Lajme Basha akuza Ramës: Premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps. Duhet...

Basha akuza Ramës: Premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps. Duhet të largohetPatozi e Imami e shanë ‘kërriç dhe gabim njerëzor”, Rama i del në mbrojtje Bashës: Jo kaq ashpër ju lutem! I ka dreqi këto që thoni, po s’është çun i keq
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se Rama është një dështim, ndaj ai duhet të largohet. Në një postim në rrjetin social Twitter, Basha publikon një video ku shumë qytetarë shprehin pakënaqësitë e tyre për sistemin shëndetësor.

Sipas kryedemokratit, shqiptarët shëndetësia sot është në kolaps dhe qytetarët shqiptarë paguajnë më shtrenjtë se në çdo vend të rajonit.

“Premtoi shëndetësi falas për të gjithë por gënjeu. Shëndetësia është në kolaps dhe shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama është dështim. Ai duhet të largohet”, shkruan Basha.

Premtoi shëndetësi falas për të gjithë por gënjeu. Shëndetësia është në kolaps dhe shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama është dështim. Ai duhet të largohet. pic.twitter.com/r2jOletd9J

— Lulzim Basha (@lulzimbasha_al) January 18, 2021

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Në këtë ditë, para nëntë vitesh Messi u bë lojtari i parë që shënoi pesë gola në një ndeshje në Ligën e Kampionëve

Një Lionel Messi i pandalshëm bëri historinë duke u bërë lojtari i parë ndonjëherë që shënoi pesë gola në një lojë të...

Vuçiqi në presion, thotë se është në pozitë të pashpresë sepse po i kërkohet ta njoh pavarësinë e Kosovës

***Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi se Serbia është në një situatë shumë të vështirë në lidhje me Kosovën, dhe shtoi se...

Ndjehen lëkundje tërmeti në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Tërmet me intensitet me magnitudë tre sipas shkallës së Rihterit është ndjerë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:43 në rajonin e Dibrës,...

Foto e jashtëzakonshme, fotografi kap “anijen në fluturim”

Imazhi i asaj që duket si një anije fluturuese është rezultat i një iluzioni të rrallë optik në brigjet e Anglisë.David Morris...