Ballina Sport Barcelona publikon listën e futbollistëve të ftuar për Vallecanon, ky është vendimi...

Barcelona publikon listën e futbollistëve të ftuar për Vallecanon, ky është vendimi për Lionel Messin

Barcelona ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Vallecanos.
Katalunasit momentalisht pozicionohen në vendin e tretë në La Liga dhe fitorja është synim i vetëm, në mënyrë që të mbesin edhe më tutje në hap për titull, përcjell GazetaBlic.
Para pak çastesh, skuadra ka publikuar edhe emrat e futbollistëve të ftuar, ndërsa siç edhe mund ta shihni, Messi do të jetë aty.

Ter Stegen; Araujo, Sergio, Griezmann, Pjanic, Braithëaite, Messi, Dembele, Puig, Neto, Lenglet, Pedri, Trincao, Alba, De Jong, Umtiti, Junior,Ilaix, Mingueza, Tenas.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ojq “Vizioni” dhuroi uniformat për Sh.M. “Sezai Surroi” Bujanoc

Sot në shkollën e mesme " Sezai Surroi " dhuruam uniformat për nxënësit e drejtimit të mjeksisë.Bashkarisht me kryetarin e KKSH z.Ragmi...

Të gjithë e shijojmë dhe na pëlqen aroma, por me siguri nuk i dinit këto 6 ‘sekrete’ të kafes turke

Të gjithëve na ndodh që dita jonë të nisë me konsumimin e një kafeje në mëngjes, kjo ndoshta na hap sytë dhe...

Ditë zie për Flori Mumajesin

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, nënën e tij. Lajmi është bërë i ditur...

Akademia e Shkencave të Shqipërisë vjen me tri vepra madhore albanologjike

Akademia e Shkencave e Shqipërisë po vijon punën për hartimin e tri veprave madhore albanologjike: Enciklopedia shqiptare, Fjalori i madh i shqipes...