Balerina shqiptare shkëlqen në klipin e fundit të këngëtarin të famshëm italian

Showbiz

Është publikuar më në fund klipi i shumëpritur i këngëtarit italian Fabrizio Moro, ku protagoniste është balerina shqiptare me famë përtej kufijve, Klaudia Pepa.
Kënga mban titullin “Voglio Stare Con Te” dhe në fokus ka një histori dashurie që nis që në fëmijërinë e protagonistëve. Një vajzë e vogël që dashuron kërcimin, por ka frikë ta shohin dhe i dashuri i saj që gjen mënyrën më romantike për ta admiruar në heshtje.

Në klip shohim Klaudian teksa kërcen me mjeshtëri ndërsa “vitet” kalojnë.Balerina publikoi disa foto nga ky projekt duke u shprehur e lumtur për këtë bashkëpunim.
Ju ftojmë të ndiqni klipin.