Ballina Showbiz Balerina shqiptare shkëlqen në klipin e fundit të këngëtarin të famshëm italian

Balerina shqiptare shkëlqen në klipin e fundit të këngëtarin të famshëm italian

Është publikuar më në fund klipi i shumëpritur i këngëtarit italian Fabrizio Moro, ku protagoniste është balerina shqiptare me famë përtej kufijve, Klaudia Pepa.
Kënga mban titullin “Voglio Stare Con Te” dhe në fokus ka një histori dashurie që nis që në fëmijërinë e protagonistëve. Një vajzë e vogël që dashuron kërcimin, por ka frikë ta shohin dhe i dashuri i saj që gjen mënyrën më romantike për ta admiruar në heshtje.

Në klip shohim Klaudian teksa kërcen me mjeshtëri ndërsa “vitet” kalojnë.Balerina publikoi disa foto nga ky projekt duke u shprehur e lumtur për këtë bashkëpunim.
Ju ftojmë të ndiqni klipin.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.