Ballina Showbiz Baby G vjen joshëse me bikini: Edhe nëse jeni në shtëpi, vazhdoni...

Baby G vjen joshëse me bikini: Edhe nëse jeni në shtëpi, vazhdoni të vallëzoni

Rrjetet sociale janë dritarja më e mirë që yjet të ruajnë kontaktet me fansat e tyre, në kohën e mbylljes nëpër shtëpi si pasojë e pandemisë së coronavirusit.

Shumë personazhe të skenës dhe ekranit kanë zgjedhur që në këtë kohë të publikojnë fotografi dhe video nga e kaluara, por edhe imazhe të realizuara gjatë vetizolimit në shtëpi.

Këngëtarja Baby G e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet mjaft tërheqëse me bikini.

Ajo bën një vallëzim sensual, ndërsa në përshkrim i ka këshilluar ndjekëset e saj që të vazhdojnë të vallëzojnë edhe kur ndodhen në shtëpi.

“Vajza, edhe nëse jeni në shtëpi, vazhdoni të vallëzoni sikur askush nuk ju shikon, sepse askush nuk shikon. Dojeni trupin tuaj për veten tuaj”, ka shkruar Gordana Kingji.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

E rëndë/ Vdes minatori 49-vjeçar në Bulqizë, mbeti i bllokuar nëntokë (Emri)

Një minator ka ndërruar jetë sot në Bulqizë. Raportohet se ai u bllokua në thellësi të galerisë, duke mbetur në nëntokë.Viktima është...

Arrestime në disa komuna, Policia sekuestron çanta me para

Policia e Kosovës, përkatësisht Departamenti i Krimeve të Rënda sot ka zhvilluar aksione në Prishtinë, Istog, Lipjan, Podujevë, Gjilan.Pas aksionit të sotëm...

Parlamenti Evropian miraton raportin për Kosovën: Pavarësia është e pakthyeshme

Me 50 vota për, dhjetë kundër dhe nëntë abstenime, Komisioni për politikë të jashtme i Parlamentit Evropian ka miratuar raportin për Kosovën...

Konkurs pune në Shtëpinë e Kulturës “Abdulla Krashnica” Preshevë

Konkurs pune në Shtëpinë e Kulturës "Abdulla Krashnica" Preshevë. Komuna e Preshevës - Shtëpia e Kulturës "Abdulla Krashnica" Preshevë...