Arbenita e tepron me grimin gjatë qëndrimit në karnatinë

Showbiz

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.Ajo vazhdon të provokoj me imazhet e publikuara, modelja ka ndarë një imazh së fundmi ku tërheq vëmendjen me grimin e saj gjatë qëndrimit në karatin.

Arbenit e ka teptuar me grimin e bërë gjatë qëndrimit në karantinë.