Angela transparente: Kush thotë se të qëndruarit në shtëpi nuk është seksi

Showbiz

Angela Martini është shfaqur nga karantina pas një kohë të gjatë ku i kishte munguar paraqitjes se saj në rrjetet sociale

Modelja tashmë e shndërruar në shkrimtare ka postuar një fotografi ku shihet me një veshje tepër seksi.

Ajo në këtë veshje pothuajse tregon gjoksin e saj derisa bën edhe një deklaratë interesante.

“Kush thotë se të qëndruarit në shtëpi nuk është seksi”, ka shkruar ajo.

Ajo po ashtu ka shkruar se koronavirusi ka bërë që ajo të fillon dhe të mëson më shumë për kuzhinën dhe gatimin.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image